Get Adobe Flash player

O Firmie


Studio Tatuażu „Lupis Tattoo” powstało 21 sierpnia 2012 roku, mieści się przy ul. Lwowskiej 56/13 w Nowym Sączu.

Nazywam się Bogdan Buźniak bardziej znany, jako Lupis. Jestem właścicielem i zarazem jedynym tatuatorem w swoim salonie.

Już od dziecka interesowałem się sztuką. Zaczynałem od rysowania na kartce, ścianach w mieszkaniu i u znajomych, potem przeniosłem się na płótno pobierając nauki od różnych artystów z całej Polski, aż zainteresowałem się sztuką tatuażu. Poświęcam się doskonaleniu w tej dziedzinie już od 17 roku życia.


W swoim salonie szczególną uwagę zwróciłem na warunki higieniczne lokalu. Zapewniam nowoczesne wyposażenie studia oraz 100% sterylne warunki pracy Posiadam barwniki używane przez najlepszych tatuatorów na świecie firm: INTENZE, SKIN CANDY, KURO SUMI (tusze certyfikowane).


Używam wyłącznie jednorazowych igieł, kubeczków na tusze oraz rękawiczek, co zapewnia najwyższe bezpieczeństwo podczas wprowadzania pigmentu pod skórę.

W swojej pracy kieruję się przede wszystkim pasją, wyobraźnią jak i długoletnim doświadczeniem, którego mam już ponad 19 lat ! ! !


Do każdego klienta podchodzę indywidualnie zapewniając fachową pomoc przy wyborze odpowiedniego wzoru  jak i projektuje  tatuaże na specjalne życzenie.

ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA GALERII MOICH PRAC, GDYŻ JEST ONA TAK NAPRAWDĘ NAJLEPSZĄ WIZYTÓWKĄ.

 

Przestrzegam również przed wykonywaniem tatuaży przez tzw. „pseudoartystów”, gdyż tatuaż zostaje na całe życie. Nie dajcie się skusić niską ceną. Zastanów się drogi kliencie czy na pewno jest to bezpieczne dla Twojego zdrowia.